Lütfen bekleyiniz...

Yükleniyor...

Yatcım.com

Yatcim.com’a
Hoş Geldiniz.

Yatcim.com, yat ve tekne kiralama hizmetiyle benzersiz bir müşteri deneyimi genelinde yatçılık yolculuğunun her alanında müşterilere rehberlik eden birinci sınıf bir tam hizmet platformudur. Etik ve sürdürülebilirlikte mükemmelliğe adanan bir hizmet platformu oluşturmayı amaç edinmiş olan yatcim.com, yat ve tekne sahipleri ile yat veya tekne kiralamak isteyen kullanıcıları bir araya getirir. Tüm kullanıcılarımızın beklentilerini sürekli olarak aşmak, dürüstlük ve şeffaflık ile değerlerimizi korumak, bizi farklı kılan temel niteliklerin başında gelir. Ayrıca, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize fayda sağlayan sürdürülebilir bir iş bilinci ile yenilik ve inovasyon odağında bir platformun sorumluluğunu en iyi şekilde taşıyacak ve tüm arayışlara hızlı bir cevap sağlayacak bir platform olmanın gururunu taşıyoruz!

 •  

  Vizyon

  Sektörde Türkiye'nin bir numaralı Online Tekne ve Yat Kiralama Platformu olmak.

 •  

  Misyon

  Güvenli ve Konforlu Ortam yaratarak ilk etapta Türkiye'de daha sonra ise tüm Dünya'da Tekne Turu yapmayan birey bırakmamak.

 •  

  Gelecek Hedefimiz

  Nerden geldiğimizi hatırlayarak, Müşterilerimize kesintisiz ve güvenilir hizmet sunarak ,Tüm Dünya'ya yayılıp Yatcım Adını Tüm İnsanlara duyurmak.

YATCIM.COM

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tüm Müşterilerimize ve bünyemizde bulunan Tekne ve Yat sahiplerine Kaliteli ve Kesintisiz bir Hizmet Sunacağımızı garanti ediyoruz.

 • Kulanıcı dostu arayüz
 • Kaliteli Müşteri Temsilcilerimiz
 • Kaliteli İş Ortaklarımız

Kalite bizim için her şeydir. Sizlere Kaliteli hizmet verebilmek için Tüm imkanlarımızı seferber etmeye hazırız.

 

3423

BİTMİŞ REZERVASYON
 

1270

BAŞKA BİR ÖZELLİK
 

321

KALİTELİ YAT
 

14400

MUTLU MÜŞTERİ
Ana Sayfa
Yatlar
Giriş Yap
0 Bildirimler
Diğer