Lütfen bekleyiniz...

Yükleniyor...

Lokasyon

İstanbul

Yat Tipi

Sürat Teknesi

Kişi Sayısı

İstanbul

Check-In

11 Mayıs 2022

Check-Out

18 Mayıs 2022

Nereye gitmek istersin?
Lokasyon seçmek için tıkla
bebek
İstanbul
kuruçeşme
İstanbul
arnavutköy
İstanbul
unkapanı
İstanbul
eminönü
İstanbul
kuşadası
Aydın
bodrum
Muğla
fethiye
Muğla
datça
Muğla
bozburun
Muğla
marmaris
Muğla
orhaniye
Muğla
selimiye
Muğla
adrasan
Antalya
demre
Antalya
kemer
Antalya
kekova
Antalya
ayvalık
Balıkesir
dalyan
Muğla

Yat kiralamak istediğiniz lokasyona göre arama yapın

Yelkenli
Sürat Teknesi
Mega Yat
Motoryat
Gulet
Katamaran

Saatte 320 kilometreye kadar ulaşabilen hızı ve su üzerindeki eşsiz performansıyla öne çıkan sürat tekneleri macera ve adrenalin severler için en ideal tekne tiplerinden biridir. 

Motor gücünün diğer teknelere göre daha yüksek olmasından dolayı kademeli olarak ivme kazanan sürat tekneleriyle zamandan tasarruf ederek kısa sürede pek çok farklı noktayı keşfetmek mümkündür. Etkileyici tasarımlarıyla öne çıkan sürat motorları, sunduğu konforla tatilinde lüksünden ödün vermek istemeyenler için de ideal bir seçenektir. 

Boyları ortalama 4-7 metre arasında değişen mini sürat tekneleri küçük gruplar için idealken, 7 kişiden 20 kişiye kadar taşıma kapasitesine sahip olan daha büyük boyutlu modeller kalabalık aileler ve arkadaş grupları için uygundur. Bu teknelerin ortalama boyları ise 8 metre ile 13 metre arasında değişkenlik göstermektedir. 

Beneteau, Bayliner, Jeanneau, Monterey ve Rinker en bilinen sürat teknesi markaları arasında yer almaktadır. 

Saatlik veya günlük olarak kiralanabilen sürat teknelerini ister ulaşım amaçlı, ister tüm gün farklı koyları keşfetmek ve sevdiklerinizle birlikte denizin tadını doyasıya çıkarmak için kullanabilirsiniz. Tercihinize göre kaptanlı veya kaptansız olarak kiralayabileceğiniz sürat motorlarını   gerekli belgelerinizin bulunması durumunda kaptansız olarak kiralayabilir, tek veya iki kişi olarak bile özgürce maviliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Türkiye’de veya Hırvatistan, Yunanistan, İspanya ve İtalya dahil olmak üzere dünyanın pek çok farklı noktasında sürat teknesi kiralayabilirsiniz. 

Ana Sayfa
Yatlar
Giriş Yap
0 Bildirimler
Diğer