Lütfen bekleyiniz...

Yükleniyor...

Lokasyon

İstanbul

Yat Tipi

Sürat Teknesi

Kişi Sayısı

İstanbul

Check-In

11 Mayıs 2022

Check-Out

18 Mayıs 2022

Nereye gitmek istersin?
Lokasyon seçmek için tıkla
bebek
İstanbul
kuruçeşme
İstanbul
arnavutköy
İstanbul
unkapanı
İstanbul
eminönü
İstanbul
kuşadası
Aydın
bodrum
Muğla
fethiye
Muğla
datça
Muğla
bozburun
Muğla
marmaris
Muğla
orhaniye
Muğla
selimiye
Muğla
adrasan
Antalya
demre
Antalya
kemer
Antalya
kekova
Antalya
ayvalık
Balıkesir
dalyan
Muğla

Yat kiralamak istediğiniz lokasyona göre arama yapın

Yelkenli
Sürat Teknesi
Mega Yat
Motoryat
Gulet
Katamaran

Guletlerin anavatanı olan Türkiye, gulet kiralamak için en ideal yerdir. Bu emsalsiz yatların tasarımı, tamamen Türk Rivierası, Akdeniz ve Ege Denizi’ne göre şekillenmiştir ve bu tekneler yaz tatilleri için mükemmel bir seçenek olmalarıyla bilinirler. Guletler, geniş iç yapıları sayesinde 40 kişiye kadar yolcu alabilmektedir.

Gulet tipi tekneler, Akdeniz’deki tatil beldelerinde bulunan ve daha çok mavi tur için kullanılan teknelerdir. Göcek, Fethiye, Antalya, Marmaris ve Bodrum gulet kiralamak için en çok tercih edilen lokasyonlardır. Tamamıyla Türkiye'de üretilen gulet tekneleri kiralamak için güneye inmenize gerek yok. Viravira ile kolayca gulet kiralayabilir ve güneydeki tatilinizi aylar öncesinden planlayabilirsiniz.

Mavi tur tatillerinde tekneye ayak bastığınız andan itibaren vaktinizin hemen hemen tamamı teknede geçmektedir. Gulet kiralama seçeneği ile rahat ve aynı zamanda keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Genellikle kaptanlı ve mürettebatlı olarak kiralanan guletler her türlü konforu içerecek şekilde tasarlanmaktadır. Tatiliniz sırasında tek yapmanız gereken kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmaktır.

Sevdiklerinizle birlikte gulet kiralayarak kendinizi Ege’nin turkuaz sularına bırakın. Sabah teknenin arka bölümünde kahvaltı yapın, manzaranın tadını çıkarın, güvertede güneşlenin ve gece parti yaparak eğlenin. Sadece deniz yoluyla ulaşılabilen benzersiz koyları ve adaları ziyaret edin. Karaya çıkarak altın kumların, turkuaz denizlerin, gür ormanların ve ören yerlerinin tadını çıkarın.

Ana Sayfa
Yatlar
Giriş Yap
0 Bildirimler
Diğer