Lütfen bekleyiniz...

Yükleniyor...

Yatcim.com tekne sahibi olun & hemen para kazanmaya başlayın!

12.000 doğrulanmış tekne arasında yerinizi alın ve hemen rezervasyon taleplerini kabul etmeye başlayın.

Yatcim.com Tekne Sahibi Ol
0 850 441 05 92

Pazarlama ve Promosyon

Türkiye Özel Kiralık Tekneler & Yatlar

Turkuaz mavisi deniz, cildinizi okşayan güneş, enfes çam ormanları, bakir koylar, Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetleri ve tarih kokan bir coğrafya…

Türkiye’yi ziyaret etmeniz için sayısız neden vardır. Dünyanın bilinen en eski yerleşim yeri Çatalhöyük, Helen ve Paris’in aşkına şahitlik eden Truva, Dünya’ya hükmetmiş üç büyük imparatorluğa başkentlik yapmış olan İstanbul, dünya mirası listesinde yer alan Bergama ve Efes antik kentleri, dünyanın en meşhur trekking parkurlarından Likya yolu ve dünyanın en güzel kumsalı seçilen Ölüdeniz gibi pek çok tarihi ve doğal güzellik Türkiye’de yer almaktadır.

Türkiye yat ve tekne turizmiyle de oldukça meşhurdur. Girintili çıkıntılı yapısı nedeniyle Türkiye’nin Ege ve Akdeniz sahilleri yat turizmi açısından oldukça elverişlidir ve bu bölge Avrupa’da tekne turizmi denildiğine ilk akla gelen destinasyonlardan bazıları olan Göcek, Bodrum ve Marmaris’e ev sahipliği yapmaktadır.

Tekne Tatili Sırasında Sahile Yakın Tarihi Yerleri Ziyaret Edebilirsiniz.

Türkiye coğrafi konumu sebebiyle tarihte pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerin bazıları ise Anadolu’nun Ege ve Akdeniz sahillerinde kurulmuştur. Bu sebeple, koylarında ve tatil beldelerinde Anadolu, Antik Yunan ve Roma medeniyetlerine ait sayısız arkeolojik kalıntı ile pek çok antik kent bulunmaktadır. Türkiye’de tekne kiralayarak tarihe tanıklık eden bu coğrafyayı ziyaret edebilir; geçmişe kısa bir yolculuk yapma fırsatını elde edebilirsiniz.

Pek Çok Farklı Aktivite Gerçekleştirerek Tekne Tatilinize Hareket Katabilirsiniz.

Yüzme molası verdiğiniz koylarda dilerseniz karaya çıkarak trekking ve yamaç paraşütü gibi aktiviteler yapabilir veya dalış, şnorkel, rüzgar sörfü ve kano gibi farklı su sporlarının tadını çıkarabilirsiniz. Geçirdiğiniz hareketli gün sonrasında, uğradığınız tatil beldelerinde yer alan restoranlarda yeni tatlar deneyimleyerek Türk damak tadı hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Anadolu, Akdeniz ve Ortadoğu mutfaklarının bir sentezi olan Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini tattıktan sonra hareketli gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

Türkiye Gulet Kiralama Seçeneği ile Otel Konforunda Bir Mavi Yolculuk Deneyimi Yaşayabilirsiniz.

Yüzyıllar boyunca, sığ sularda balıkçılık ve kargo taşımacılığı için kullanılan Türk guletleri günümüzde mavi yolculuk tatilleri için kullanılmaktadır. Son dönemde, yeni teknolojiler ile donatılan ve modern malzemeler ile daha ince işçilik kullanılarak hazırlanan Türk guletleri kaptanlı ve mürettebatlı olarak kiralanmaktadır. Guletlerde teknenin sevk ve idaresinden, yemek hazırlığı ve servisten mürettebat sorumludur. Böylece, tatil boyunca tek yapmanız gereken Türk Ege’sinin ve doğu Akdeniz’in eşsiz doğal güzellikleri ile berrak sularının tadını çıkarmaktır.

Türkiye Özel Motoryat Kiralama Opsiyonu ile Hızın Ve Konforun Tadını Çıkarın.

YATCIM.COM

Neden Bizi Seçmelisiniz?

TEST1 Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor.

  • Lorem ipsum
  • Lorem ipsum
  • Lorem ipsum

consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et

3423

BİTMİŞ REZERVASYON

1270

BAŞKA BİR ÖZELLİK

321

KALİTELİ YAT

14400

MUTLU MÜŞTERİ
Ana Sayfa
Yatlar
Giriş Yap
0 Bildirimler
Diğer